Bizim Mekan.. TopLann
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galatasaray'da yeni aday Sammer

Galatasaray'da yeni aday Sammer Empty Galatasaray'da yeni aday Sammer

Mesaj  sekherrr Salı Tem. 01, 2008 8:10 pm

Teknik direktör arayan Galatasaray'da Matthias Sammer'in ismi iyice ağırlık kazandı. Sammer, Adnan Polat ile görüştüğünü ve haber beklediğini söyledi.

Galatasaray başkanı Adnan Polat'ın Almanya'ya giderek Sammer ile birebir görüştüğü ve büyük ölçüde anlaşma sağladığı belirtiliyor.

Sammer kendisine yapılan teklif için, "ben başkan Adnan Polat'la görüştüm ve şartlarımı sundum. Ekibimle hazırım ve Galatasaray'dan haber bekliyorum" şeklinde konuştu.

Alman teknik adamın Galatasaray'a gelip gelmeyeceği, yöneticilerin Michael Laudrup ve Didier Deschamps ile son temaslarının ardından kesinlik kazanacak.

Euro 96'nın şampiyonu Almanya kadrosunda yer alan 40 yaşındaki Matthias Sammer, Bundesliga'da 2000-2004 yılları arasında Borussia Dortmund ve 2004-2005 sezonunda Stuttgart'ı çalıştırdı.

Sammer yönetimindeki Dortmund 2002'de Bundesliga şampiyonu oldu, aynı yıl UEFA Kupası'nda final oynadı ve 2003'te Almanya Kupası finaline yükseldi.

Üç yıldır Almanya Futbol Federasyonu bünyesinde direktör olarak görev yapan Sammer, altyapıdan A takıma kadar araştırma, taktik geliştirme gibi çeşitli projeler üzerinde çalışıyor.

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, isim vermeden, bir oyuncunun transferini bitirdiklerini, bir oyuncunun transferini ise bitirmek üzere olduklarını açıkladı.

Sezgin, "Haziran ayını bekliyoruz. Ayrıca görüşmekte olduğumuz 5-6 oyuncu var. İhtiyaçlarımız ve isimlerimiz belli. Bizzat gidip görmek istediğim 1-2 oyuncu var. En azından son iki maçlarını tekrar izleme ihtiyacı duyduklarım var" dedi.

sekherrr
çaylak
çaylak

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Galatasaray'da yeni aday Sammer Left_bar_bleue0/0Galatasaray'da yeni aday Sammer Empty_bar_bleue  (0/0)

- Similar topics